Forum JRK's RPGs

Encyklopedia galaktyczna gier cRPG

W co właśnie gramy? v2

Strona: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Autor Post
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Po około stu turach zrobiło się w końcu trudniej, ale nic a nic mnie to nie cieszy :D.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: Scavengers
Saskaczom powodziło się tak kiepsko, że po raz pierwszy w swej tysiącletniej historii zdecydowały się na desperacki krok - sięgnięcia po dzieła rąk człowieka by lepiej się uzbroić. Pomogłem im w wyprawie zbierackiej do pobliskiej kopalni, gdzie zgarnęliśmy nieco złomu, opędzając się od hord nieumarłych górników.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: The Scout
Przy zombiaku żołnierza znalazłem jego rozkazy - miał dokonać rekonesansu w okolicach kopalni. Zrobiło mi się żal i żeby jego poświęcenie nie poszło na straty, dokończyłem misję za niego. Wnioski: okolice kopalni są bardzo zapotworzone. Ciekawe, czy warto było za tą informację umierać...
A w wątku głównym (który jest questem rozwalonym na całą grę i nie da się go tak łatwo katalogować, często gęsto to 'zrób quest dla saskaczy, porozmawiaj z kimś itd. ale raz na ruski rok są i uczciwsze scenki, jak ta dzisiejsza) w pogoni za Loki'm dotarłem do najgłębszych pokładów kopalni, skąd wydobywa się Filth. Loki jak się okazało, wmanewrował mnie, sam nie mógł się tam wedrzeć, musiałem otworzyć mu drogę. Potem nastąpił wybuch i następne co pamiętam, to Indianki przywracające mnie do życia. Loki zdaje się zapoczątkował Ragnarok i mamy do czynienia z końcem świata. Ups.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: Signs and Symbols
W lesie znalazłem interesujące znaczniki zostawione przez Indian - jak się zacząłem rozglądać, było ich sporo i były w różne wzorki. Idąc ich tropem dotarłem do całej społeczności indiańskiej, która najwyraźniej dobrze sobie radziła mimo apokalipsy i w ich biblioteczce dokształciłem się na temat znalezionych oznaczeń - były to totemy odstraszające złe moce.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: They Are Called Darkness
Na chwile obecna glownym problemem Indian, podobnie jak saskaczy, byly cmy. Ruszylem wiec w las, by i w tych okolicach zrobic z nimi porzadek - przetrzebic populacje, rozwalic kokony, kopce i krolowa. Udalo sie nawet uratowac kilku uwiezionych Indian z ich szponow.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: The Experiment
Przy rozszarpanych naukowcach z Orochi znalazłem próbki różnych substancji - zdaje się, że planowali je stosować na wendigo i na zombiakach. Jako że broni przeciw bytom okultystycznym nigdy za wiele, dokończyłem za nich te eksperymentu. I wyniki były bardzo obiecujące!
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: They Died So That Others May Live
Na polance opanowanej przez wendigo znalazłem szczątki po jednym z oddziałów wojskowych. Potwory zeżarły ludzi, ale bronią i amunicją pogardziły, pozbierałem więc to, co się nadawało do użytku i zataszczyłem do obozowiska Indian - im przyda się bardziej.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: Open Season
Dwójka Indian miała dla mnie zadanko - przed całą katastrofą prowadzili sobie mały biznes - obsługując polowania na nadnaturalne potwory dla zamożnych Nowojorczyków. Jeśli udało im się wytropić jednego wendigo na miesiąc, uznawali to za sukces. Teraz potwory wylazły na światło dzienne i było ich zdecydowanie za dużo. Zadanie polegało na wytrzebieniu ich populacji, jak również zombiaków, ciem i draugów. W sumie niczym innym nie zajmuje się tu od kilku tygodni, ale ok, zgodziłem się pomóc.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: Off the Manu
Indianie przybliżyli mi też nieco kwestię wendigo - to byli członkowie ich plemienia, którzy zostali przeklęci za kanibalizm. Patrząc po ilości tego draństwa jakie się panoszy na całej wyspie, zdaje się, że to był popularny sposób spędzania czasu... No nic, zgodziłem się pomóc odstrzelić najgroźniejsze osobniki.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: The Search for Tyler Freeborn
W końcu znów jakiś zaskakująco fajny i rozbudowany quest, aż sam się zdziwiłem. Znalazłem dysk z nagraniem kolejnego ocalałego - ten był akurat miłośnikiem teorii spiskowych z własnym blogiem i podcastem, więc nadejście mgły było dla niego najlepszym momentem w życiu, wszystko co prorokował i podejrzewał, sprawdziło się. Został zgarnięty przez wojsko, nawiał im, nadal nagrywając potwory. Orochi próbowali zniszczyć jego osiągnięcia, trochę się wmieszałem, był pościg za agentem, potem ja byłem ścigany i ostrzeliwywany przez czarny helikopter i było już kiepsko, ale do akcji wmieszał się wielgachny krabopotwór, który strącił helikopter uciekąjącym vanem. Miło z jego strony.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: The Black Egg Howls
Dziś dla równowagi quest na 10 sekund. W odległym zakątku wyspy znalazłem wielkie czarne jajo, z którego po rozwaleniu wylazł jeszcze inny przedstawiciel morskiej agresywnej fauny. Do odstrzelenia w dosłownie 5 sekund.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
A u mnie znów bezobrazkowo. Na tapecie obecnie: Borderlands 3, Neptunia V II (dzięki zachęcie Loth :P) i dalej powolne katowanie Mugena Z.
Tym razem w Borderlandsach wycieczka po całym kosmosie. Chyba bardziej mi się podobała 1, gdy była tylko sama Pandora. Musze jeszcze obczaić pre-sequel i IIkę, bo w sumie zrobiłem duży przeskok.
Neptunia V II - ostatnie trofeum przed platyną, zostało mi znalezienie wszystkich skarbów w lochach, czyli jeszcze jakieś 2-3 godziny roboty, przez system scoutowania, który trwa po 10-20 minut
Mugen Souls Z już tylko okazjonalnie, ilość grindu jest tam masakryczna i powoli tracę na to siłę :<
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: The Research of Tyler Freeborn
Kolejny duży i ciekawy quest, nieco rozjaśniający sytuację na wyspie. Tyler, ten gość od teorii spiskowych zostawił kolejny filmik - tym razem o dziwnych wielkich wilkach - strażnikach Filthu. Ruszając jego tropem nadziałem się na bitwę sił Orochi z wilkami (wykorzystali jako przynętę zmutowanego samodzielnie przejętego żołnierza) - walkę wygrały wilki, ruszyłem więc ich tropem do ich siedziby, by pokonać największego z nich. Na wyspie w tej chwili ścierają się dwie duże okultystyczne siły i mutacje - ta z Filthu, która znajduje się głęboko pod ziemią od wieków i ta świeżo przybyła -z mgły z Morza Sargassowego.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Z okazji platyny w neptuni v ii dwa screeny :)

Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: The Tenacity of Tyler Freeborn
Trzeba temu amatorskiemu łowcy tajemnic przyznać, że rozgryzł zagadkę wyspy dużo szybciej niż ja z całym mym secretworldowym zapleczem. Uciekł przy tym i wojsku i Orochi. Idąc jego śladem (znajdując kamery i nagrania które zostawił), dowiedziałem się dużo więcej niż przez te wszytkie tygodnie które tu już spędziłem. Tyler odkrył, że mgła zaraża Filthem, ale w mniejszym stopniu i w kierunku innych mutacji niż kontakt z jego formą cieszy spod ziemi. Mgła zwabiła mieszkańców za pomocą muzyki - poradził z tym sobie słuchając na pełną parę Bruce Springstina na słuchawkach. W końcu ubrany w najlepszy strój ochronny jaki znalazł, z maską gazową, wkroczył w mgłę, by odkryć, co kryje. Korci mnie żeby ruszyć za nim...
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika

Strona: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Forum JRK's RPGs działa pod kontrolą UseBB 1