Forum JRK's RPGs

Encyklopedia galaktyczna gier cRPG

W co właśnie gramy? v2

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Autor Post
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Troche faktycznie :D. Ale juz sie ogarniam - po paru tygodniach przerwy - powrot do Kingdom Come Deliverance. Nadal leszcze niesamowicie, ale wraz ze wzrostem statsow, cos tam zaczynam soba reprezentowac. Ale walczyc porzadnie mieczem nadal nie umiem :(. Wiekszosc moich killow to farciarskie strzaly w glowe z 2 metrow albo kosa pod zebro, gdy wrog zajety jest walka z kims innym. A jak mnie dopadna Cumani w lesie, to juz na bank grob i mogila.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Jako że Dzej się znów obija trza podać nowy raport :) W zeszłym tygodniu ukończone Utawarerumono: Zan - slajer wywodzący się z rodziny taktycznych gier eroge. Zadziwiająco krótki, nawet jeśli liczyć 3h grindu na platynę. Całość zajęła jakieś 20h. Podło także true ending w Mugen Souls Z. Teraz powolny grind i zobaczymy jak bardzo uda się zbliżyć do platyny. W pierwszej części odpuściłem dość szybko po true end. Teraz to jedyna gra na tą konsolę (PS3) którą męczę więc ma większe szanse.

A główną grą jest teraz Star ocean 5. Podbnie jak Shining na razie przyjemny średniak z pewnymi upierdliwymi rzeczami - dużo backtrackingu po tych samych lokacjach, których jest jak na razie (rozdział 4) bardzo mało, plus sposób wywoływania Private Actions, jest ich dużo i całkiem fajnie uzupełniają fabułe. Natomiast o pomste do nieba woła ich wywoływanie. Są uruchamiane tylko w jednym punkcie danej mapy, i odgrywa się tylko jeden na raz. Trza więc zmienić obszar i wrócić. I tak czasem z parenaście razy by wszystkie obejrzeć na dany moment.... mogło to być trochę lepiej zrobione, by szło to sprawniej. Ale na plus tak jak w Star Ocean 4, crafting i masa umiejętności, specjalizacji i innych pierdół do rozwijania:)

Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Trwalo dlugo, ale Kingdom Come Deliverance ukonczone. Zakonczenie zupelnie niesatysfakcjonujace, jesli gra mi sie konczy clifhangarem i polowa watkow zostaje nierozwiazana, wlacznie z glownym questem, ktory mi wisial w logbooku niemal od samego poczatku i jak sie okazuje nie da sie go zrobic, to moge byc troche rozczarowany. Ale za to nie trzeba sie zastanawiac, o czym bedzie kontynuacja, bo ze bedzie, to raczej przesadzone - gra sprzedala sie dobrze i nie ma przeciwskazan. Pod koniec mialem juz troche dosyc i subquestow wszystkich nie porobilem - i cos czuje, ze nie ma co zostawiac sejwow, bo chyba nigdy sie do tego nie zmobilizuje. 4-/5 jednakze jak najbardziej sie nalezy. Gdyby jeszcze wspolczynniki ekwipunku dalo sie porownywac przed zlupieniem ze zwlok, to nawet wyciagnalbym na pelne 4 ;-).
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Niby nastepna na rozkladowce byla do ogrania Yakuza Kiwami, ale do kolejki bezczelnie wepchalo sie nowe Eiyu Senki.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: The Filth
Jedyna ocalała z ekipy Sanepidu wiedziała nieco więcej o tajemniczej substancji - Filth. Moje dodatkowe śledztwo, poza ponownym odstrzeleniu zombiaków reszty jej ekipy pozwoliło odkryć, że substancja dostawała się na bagna przez rury odpływowe z kopalni. Zatkanie rur było rozwiązaniem tymczasowym, ale miejmy nadzieję, że choć trochę poprawi sytuację.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Ku przypomnieniu Eiyu Senki to gra o podboju świata, w którym znane historyczne postaci to kobiety - dziś w grupce tych złych wypatrzyłem znajome imię - nie wszystkich da się rekrutować, tylko najwięksi bohaterowie mają odrębne grafiki - Janosik się nie załapał do tego grona, ale prawie ubił mi jedną postać, więc swoje 5 minut zdecydowanie miał ;D.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Sabotage Quest: The Orochi Group
Alem się namęczył z tym - moim zadaniem była infiltracja ufortyfikowanego obozu Orochi i wykradnięcie ich danych. Każde złapanie oznaczało animację tego jak dostaję w łeb i jestem wywlekany na zewnątrz. Widziałem ją kilkanaście razy. Ale w końcu się udało - a wszystko po to, by potwierdzić coś, co już wiedziałem - Orochi mocno interesuje się Filthem.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: The Filth Amendment
Efektem mojego włamu do obozu Orochi i zapewne wielokrotnego złapania mnie było to, że skontaktował się ze mną ktoś wysoko postawiony w tej organizacji, obstawiam sam szef i zarządał rekompensaty - chciał żebym odnalazł i wykończył Pacjenta Zero z ich eksperymentów nad Filthem. Cel szczytny, więc nie wahałem się ze zgodą. Pacjent zbiegł do kopalni, gdzie wszelakie paskudztwo mocno już się rozpleniło, ale udało się go znaleźć i odstrzelić.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Podbój świata posuwa się do przodu - gra wydaje się być łatwiejsza niż pierwsza część - albo po prostu jestem już lepiej obcykany z mechaniką i idzie mi to sprawniej.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: Maine Chainsaw Massacre
Znalezienie sprawnej piły mechanicznej natchnęło mnie do radosnego biegania i cięcia napotkanych zombiaków. Zupełnie jakbym był w jakiejś grze komputerowej!
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Star ocean 5 na etapie mniej więcej 3/4. Największą bolączką poza wywoływaniem Private Actions jest łażenie po tych samych 10 planszach w kółko - zmieniają się tylko kolory i nazwy przeciwników oraz questy na nich występujące :< Przy nieco większym zróżnicowaniu byłaby to całkiem fajna gra. Choć brakuje też możliwości podróży na inne planety, tak jak to było w Star oceanie 4.

Obraz wysłany przez użytkownika

Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Side Quest: Up In Flames
Tunel prowadzacy ku wolnosci z wyspy byl zatarasowany przez plonace auta, zorganizowalem wiec hazmatowe wdzianko, gasnice i troche je pogasilem. W sumie bez sensu, bo moge uciec przez Agarthe, ale moze ktos inny z ocalalych bedzie chcial skorzystac?
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Investigation Quest: Win Win
Dalej pomagam Orochi - tym razem w znalezieniu kreta w ich organizacji. A jest to organizacja, której członkowie podpisują zobowiązania, że jeśli coś wypaprają, to ich bliscy będą mieli obcięte ręce i nogi (i jest to legalnie wiążący dokument). Akcja wymagała hackowania, co oznaczało zabawę w 'jaka liczba jest następna w ciągu" - chyba z 10 o rosnącym poziomie trudności. IQ 200 wymagane do rozgryzienia wszystkich, nie będę się nawet przyznawał przy którym odpadłem... Trop w każdym razie zaprowadził do rozszarpanego przez zombiaków zdrajcy, który najwyraźniej współpracował z Mornighlightowymi hippisami.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
Dziś bezobrazkowo. Ukończone Star ocean 5 na normalu. Teraz trochę postgame'u - głównie crafting i do kartona. Nie ma tu siły na platynę. Nad pozostałymi zakończeniami się jeszcze zastanawiam, ale z tego co widzę to jest to długa droga i nie wiem czy mi się będzie chciało zrobić więcej niż jeden. Potem powrót do jakiegoś niedokończonego starocia. W Mugen Soulsie powoli idzie grindowanie, ale pewnie więcej niż dwa lub trzy trofea więcej nie nabiję :<
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Quest: War of the Totems
Zajrzałem ponownie do saskaczy - nadal miały kupę problemów, więc zabrałem się za pomaganie - ich głównym i bezpośrednim wrogiem były ćmy - ruszyłem więc na polowanie na nie - wytłukłem je, odrestaurowałem totemy, którymi małpiszony odpędzały zło.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Forum JRK's RPGs działa pod kontrolą UseBB 1