Forum JRK's RPGs

Encyklopedia galaktyczna gier cRPG

W co właśnie gramy?

Zamknięty

Strona: « < ... 488 489 490 491 492 493 494 495 496 > »

Autor Post
Handlarz organów
Dołączył: Maj 2008
Posty: 1379
Z tego co wiem wyjaśnili to w dodatku zawartym w FES... którego mało kto chyba przeszedł ze względu na faszystowki poziom trudności:P
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
EQ2: achie 411 (+1), quests 2738 (+3)
LOTRO: Vol. I Book X Chapter 6 - jak sie okazalo, nowa Krolowa nie proznowala, udala sie wraz z palantirem do starozytnego miasta Annuminas. Trzeba bylo podazyc tam za nia. Jak sie okazalo, elfka od wiekow sluzyla Sauronowi, byla odpowiedzialna za upadek Fornostu i tylko polaczone sily Wolnych Ludow sprzed wiekow powstrzymaly ja. Teraz powrocila i jesli uda sie jej odnalezc jeden z pomniejszych pierscieni, cala Polnoc wpadnie w jej rece. A zeby odnalezc pierscien potrzebny jej byl palantir, ktorego z kolei moze uzyc wlasnie w Annuminas. Coz bylo robic, Camino raz jeszcze wybrala sie na polowanie na Angmarczykow. Dzieki sprawnie przeprowadzonej akcji udalo sie nawet schwytac jednego z jej dowodcow, Czarnego Numenoryjczyka (aczkolwiek dal sie zlapac tak glupio i w tak debilny sposob, ze az budzi to spore podejrzenia). Tej na torturach wyjawil, ze Krolowa postanowila sprzymierzyc sie z lokalnymi bad guyami - rabusiami krypt, dzikimi ludami i kergrimami (ufokami). Camino wyruszyla by przeszkodzic ambasadorom w zawarciu tych sojuszy. Festiwal za to przebiegl mi w miare sprawnie - wszystkie 4 koniki zdobyte, jest nawet szansa ze glowne deedy tez wykonam, choc na wszystkie fizycznie czasu nie wystarczy.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 817
Skąd: Zabrze
@Dzej
Przez ciebie mam ochotę wrócić do lotro :)

Hotline miami padło, a przynajmniej główny wątek. Teraz tylko pograć w dodatkowe chaptery i może uda mi się poskładać tę historię do kupy ;) Końcowe etapy frustrujące jak cholera, o bossach nawet nie wspomnę.

Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Nintendo Wii U * PlayStation3 slim 160GB * Xbox 360Slim 250GB * Nintendo Wii * Nintendo DS classic * GameCube * PlayStation2 fat * PSone *SNES* *NES*

NNID: Spawara | Steam: Spawara
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
UWO: odkrycia 1930-1931 - oba koreanskie.
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Sie 2008
Posty: 721
Skąd: Hiszpania
Z ciekawosci obadalem dwa dni temu Might and Magic: Duel of Champions - karcianke online, mocno inspirowana M:TG, chociaz DoC jest zdecydowanie bardziej strategiczny, co akurat bardzo mi sie podoba. Pierwsze wrazenia swietne, w sieci jest sporo kodow udostepnionych przez tworcow gry na kilka dodatkowych boosterow i klejnotow (waluta premium, ale mozna ja zdobywac grajac, jak ktos nie chce nie musi nic placic) co ulatwia troszke start. Jak ktos lubi karcianki to polecam, sporo myslenia, a i karty ladne ;) Z ciekawosci czekam tez na Heartstone, zdecydowanie lzejsza i szybsza karcianka od Blizza, ale to nie musi byc wcale wada :) Zapisalem sie do bety, zobaczymy...

No i od dzisiaj pykam w GTA V. Jak na razie: wow. Od samego poczatku pokazuje jak bardzo IV byla uposledzona, tutaj mamy naprawde mase rzeczy do roboty, trenowanie postaci (jak w San Andreas z tego co ludzie mowia, nie wiem - nie gralem) i naprawde kapitalna historie i postaci (a misje poboczne to jeden wielki wtf?! xD np ). Czyzby najlepsza gra Rockstara ever? Zobaczymy, internet huczy, ze tak.
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
LOTRO: Vol. I Book X Chapters 7-12 Camino wyruszyla by powstrzymac ambasadorow - niestety, mimo iz udalo jej sie ich pokonac, bylo za pozno, w 2 z 3 przypadkow wykonali juz swe zadanie - rabusie i dzikusy sprzymierzyli sie z Angmarem. Schwytany Czarny Numenoryjczyk nadal byl podejrzanie skory do wspolpracy i podal miejsca, w ktorych nastapi atak na Annuminas z nowymi silami. I faktycznie, dzieki jego wskazowkom, udalo sie Camino przybyc na wlasciwe miejsce i o wlasciwym czasie i odeprzec oba ataki ze stron nowych sojusznikow Saurona. Jasne bylo, ze Numenoryjczyk cos knuje i wszyscy ostrzegali przed jego zatrutym glosem. Mimo to Camino raz jeszcze udala sie za jego namowa do Annuminas, by pokonac innego z dowodcow Krolowej i odebrac mu pewien potezny mroczny artefakt. Kiedy i to sie powiodlo, Camino czekala wyprawa powrotna do Angmaru, gdzie Golodir dostarczyl jej zdobyty podczas swojego pobytu w Carn Dum specjalny material ktory chronil posiadacza przed zgubnym wplywem palantira. Festiwal przy okazji zakonczony, nie udalo sie zrobic wszystkiego, ale i tak jestem zadowolony ile mi sie w te 4 dni udalo wykonac.
Dostalem tez tydzien darmowego grania w Wowa, probuje sie wciagnac na nowo, ale cos mi to za bardzo nie idzie ;D.
EQ2: lvl 79/74, quests 2750 (+12).
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
EQ2: lvl 79/75 (-/+1), kolekcje 268 (+3), quests 2770 (+2)
UWO: odkrycia 1932-1935
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
UWO: odkrycia 1936: Easter Lilly (kwiatek z Tajwanu) i 1937 Bell of Dojoji - przeklety dzwon z Japonii
EQ2: lvl 80/76 (+1/+1), kolekcje 209 (+1), achievements 412 (+1), quests 2787 (+17) - kolejna bariera pokonana, poziom 80 wbity, myslalem ze nigdy nie dociagne tak daleko :D.
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Wygrałem w naszym stronkowym losowaniu Bastion od kypq i postanowiłem zobaczyć, czym się tak wszyscy zachwycają. Odpaliłem i... za jednym posiedzeniem dograłem do końca :). Oczywiście idąc po najniższej linii oporu, bo w grze jest jeszcze sporo do zrobienia (mnóstwo opcjonalnych plansz, kapliczki z utrudnieniami, zbieractwo, achievementy), ale mimo wszystko dość szybko to poleciało. Narrator faktycznie fajny wynalazek, graficznie też przyjemnie, słowem bawiłem się spoko. Dzięki kypq :).
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Stolica
Obraz wysłany przez użytkownika

Wracam na piaski Mojave. Drugie podejście do Fallout: New Vegas, tym razem ze wszystkimi DLC. Planuję skupić się na laserach/plazmie i grać w to jak w FPSa, ignorując VATS. Spodziewam się, że będzie łatwo, dzięki Gunrunner's Arsenal.

Polecacie jakieś mody, żeby uatrakcyjnić rozgrywkę? I co sądzicie o polskiej wersji językowej? W porządku jest? Czy od razu doinstalować angielską?

Przedtem skusiłem się na Rogue Legacy, podzióbałem trochę, ale to nie na moje nerwy. Czterech bohaterów w grobie, każdy skonał przy pierwszym bossie. Ale koncept fajny.
_______________
If you're good at something, never do it for free.
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 137
Grimm napisał(a)
Polecacie jakieś mody, żeby uatrakcyjnić rozgrywkę?


Ten tutaj:
http://twofoldsilence.diogenes-lamp.info/2012/09/jsawyeresp-v51.html

Po pierwsze poprawia niektóre błędy, po drugie utrudnia rozgrywkę (zwłaszcza w trybie Hardcore). Najlepiej jeżeli sam zobaczysz co zawiera "changelog".
« Ostatnia zmiana: Red Hexapus, 22 wrz 2013, 18:45. »
Użytkownik
Dołączył: Maj 2008
Posty: 554
A ja najprawdopodobniej jutro skończe Mass Effect 3:) Żem się dziś strasznie napałował na multiplayerze by zrobić 100% gotowości na całości aren:) No ale teraz już nie może mi wyjść gorsze niż najlepsze zakończenie:P I będzie można z czystym sumieniem odłożyć na półkę zdobywając większość achie. Szkoda tylko że DLC kosztują majątek na ps3 i sobie w nie nie zagram:|


Edit: no i skończone, tyle że chyba źle mi się wgrał extended cut, bo ten epilog był jak w zwykłej wersji - czyli dziadoski:| Jutro jeszcze 2 achie do uzupełnienia i idzie na półkę, do czasu aż DLC spadną z cenami do normy (czyli <10 ziko:P - za komplet oczywiście;) )
_______________
PS4 / PS3 / PS2 / PSX / PS VitaTV / PSP / WiiU / GBC / Saturn / 3DS / Atari 600 / Iphone
Obraz wysłany przez użytkownika
« Ostatnia zmiana: Morrak, 23 wrz 2013, 20:09. »
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Jestem w srodku przeprowadzki na drugi koniec Polski, wczoraj spedzilem w pociagach 22 godziny, czeka mnie jeszcze jedna przejazdzka, wysylania kompa kurierem, slowem radosci po same uszy. Mimo to jakies delikatne postepy w graniu udalo sie zrobic. A po drodze pogralem znow w Valkyria Chronicles 2 na PSP i chyba sie wciagnalem. A Tales of Eternia chyba trzeba odpuscic, bo juz nic nie pamietam z fabuly. Troche szkoda, bo ladnych nascie godzin juz tam za mna.
UWO: odkrycia 1938-1943
WOW: +1 achievement :) po calym roku w koncu cos sie akcja popchnela do przodu :D
Obraz wysłany przez użytkownika
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Ojciec nieprowadzący
Dołączył: Maj 2008
Posty: 3566
Przeprowadzka w toku, jutro z rana wyjazd. Komp jedzie kurierem, aż sie zdziwilem, bo 700 km od drzwi do drzwi tylko 16 zl bedzie mnie kosztowalo. Podejrzana sprawa. UWO: odkrycia 1944 Yangtze River, 1945 Samgule Sagi, 1946 Neijing Tu, 1947 Sancai - uwo nadaje sie doskonale do takiego grania z doskoku w srodku pakowania, stateczek rusza w trase, obserwuje go katem oka, a drugim wybieram ktore skarpetki lubie najbardziej i do plecaka :D.
Obraz wysłany przez użytkownika
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
Użytkownik
Dołączył: Paź 2010
Posty: 199
Skąd: Wałcz
Dżeju a gdzie wybywasz? Kolejny quest z gildii czy może to jednak quest główny? ;)

Ja ostatnio się strasznie zdenerwowałem gdyż ktoś zhackował moje konto iTunes. Nic wielkiego tam nie znajdzie ale jednak sprawa jest irytująca, wie ktoś może czy można jakoś odzyskać konto?

Z gier pogrywam namiętnie w Amalur, które osobiście bardzo mi się podoba. Xenoblade również ostatnio pogrywany i szczerze mówiąc przepraszam wszystkich użytkowników z którymi swego czasu wszedłem w dyskusję na temat Xenoblade, nie miałem racji. Pomijając przestarzałą grafikę(ale i tak bardzo klimatyczną i ładną jak na możliwości sprzętu) to rewelka gra

Zamknięty

Strona: « < ... 488 489 490 491 492 493 494 495 496 > »

Forum JRK's RPGs działa pod kontrolą UseBB 1