Naszło mnie, że niektórzy być może chcieli by dostać jakąś kopię recenzencką gry ale nie mają pojęcia jak się do tego zabrać.
Ja osobiście niezbyt często o takowe proszę, bo mój przestarzały PC w obecnej chwili pozwala mi właściwie tylko na granie w indyki, więc pole do popisu tutaj jest dla innych chętnych.

Jeśli więc jakiś redaktor/recenzent chce, by strona spróbowała uzyskać dla niego jakaś kopię recenzencką to:
a) Zgłasza się do mnie na PM na forum, steam, lub na naszym kanale discord (link w górnym panelu)

b) Zobowiązuje się do w miarę szybkiego ogrania i popełnienia recenzji po otrzymaniu gry (do powiedzmy 2 tygodni). Powód tego jet dosyć błahy: o gry proszę imiennie korzystając z maila z domeną naszej strony, więc robię to dosyć oficjalnie i nie chcę świecić za kogoś oczami, ani trafić na czarną listę developera bo ktoś się rozmyślił albo nie ma czasu na pisanie.

c) Cierpliwie czeka na rezultat: z doświadczenia wiem, ze łatwiej jest otrzymać kopię gier indie niż wielkich tytułów (aczkolwiek o gry AAA prosiłem jedynie parę razy gdyż mój PC najzwyczajniej ich nie uciągnie)

I jedna rzecz która wydaje się oczywista ale warto o niej napisać: ze względu na charakter portalu prosimy jedynie o gry RPG

"Prośby" przyjmuję jedynie od obecnych redaktorów/recenzentów portalu

[edit] Temat przeniesiony z "ogłoszeń parafialnych" w razie gdyby ktoś miał jakieś uwagi albo coś do dodania.
_______________
Obraz wysłany przez użytkownika
« Ostatnia zmiana: nerka99, 25 maj 2022, 16:56. »